جدول المحتوي

المعلومات عن FlashScore Türkiye APK

احدث اصدار3.3.1
الحجم12.4 MB
عمليات التثبيت15.4K+
الاقسامتطبيقات, تطبيقات الرياضة
مطوّر التطبيقFlashScore Turkey
IDeu.livesport.CanliSkor_
التحديث2018-02-18

تحميل FlashScore Türkiye APK للاندرويد برابط سريع .

لقطات الشاشة لـ FlashScore Türkiye APK

الوصف FlashScore Türkiye APK

تنزيل FlashScore Türkiye APK للموبايل اندرويد برابط مباشر
تنزيل FlashScore Türkiye APK APK للموبايل اندرويد برابط مباشر FlashScore Türkiye APK مجاناً، تحميل FlashScore Türkiye APK من متجر بلاي تحميل برنامج FlashScore Türkiye APK .

FlashScore Türkiye

Sporla ilgili sevdiğiniz her şeyi yanınızda taşıyın. FlashScore Türkiye uygulamasıyla yaklaşık olarak 30 سبور dalından ve dünyanın dört بير yanından 5.000'den fazla دوري الدرجة/kupadan mümkün olan en hızlı CANLI skorlardan, بوان durumlarından ve eşleşmelerden sadece بير dokunuş uzaktasınız.

HIZLI VE الأرض نحو SKORLAR
• GENIŞ KAPSAM: Dünyanın dört بير yanından yaklaşık 30+ spor dalı ve 5000'den fazla دوري الدرجة/kupadan سكور veriyoruz. Sadece futbolda 1000'den fazla دوري الدرجة/kupayı takip edebilirsiniz!
• HIZ: غول olduğunda, kırmızı كارت çıktığında, مجموعة veya periyot سونا erdiğinde bunu maçı canlı izleyenlerle aynı anda öğreneceksiniz.

ARTIK MAÇ KAÇIRMAYACAKSINIZ
• النكهة المفضلة ، اللون. TAKIMLAR, MAÇLAR VE دوري الدرجة/KUPALAR: Zamanınızı boşa harcamayın ve sadece النكهة المفضلة ، اللون. maçlarınızı, takımlarınızı ve دوري الدرجة/kupalarınızı takip edin.
• BILDIRIMLER VE UYARILAR: Maç sonuçları, kadro bilgileri, kırmızı kartlar... Hiçbir şeyi kaçırmayın. Sadece maçlarınızı seçin ve موبيل cihazınızdan ar ابن gelişmeleri takip edin.
• SENKRONIZASYON: Bazen bilgisayar, bazen telefon, bazen دي اللوحي mi kullanıyorsunuz? Bunun için hazırlıklıyız: بئر kullanıcı hesabı açarak kişisel bilgi ve tercihlerinizin tüm cihazlarınızda senkronize olmasını sağlayabilirsiniz.

TABLOLAR VE MAÇ DETAYLARI
• MAÇ AKIŞI VE CANLI ANLATIM: Maçı televizyondan izleyemiyor musunuz? Sorun değil: CANLI anlatım hizmetimiz إيل maçı saniye saniye takip edin ve hiçbir gelişmeyi kaçırmayın.
• KADROLAR VE H2H ISTATISTIKLERI: Kadroları maç başlamadan önce مي öğrenmek istiyorsunuz? Takım kadrolarını maçtan önce bildiriyoruz. Ayrıca H2H istatistikleri إيل takımların daha önce birbirleriyle oynadıkları karşılaşmaları دا görebilirsiniz.
• CANLI TABLOLAR: Bir gol her şeyi değiştirebilir. Canlı tablolarımız kaydedilen golün بوان durumundaki sıralamada بير değişikliğe يول açıp açmadığını gösteriyor; aynı zamanda غول krallığı tablomuz دا anında güncelleniyor.

سبور DALLARI
فوتبول ، basketbol, tenis, voleybol, hentbol ve diğer 25 سبور.

Ar sevdiğiniz سبور burada يوك مو ؟ Yakında o sporu دا ekleyebiliriz – سبور kapsamımızı sürekli daha دا genişletiyoruz!

تحميل FlashScore Türkiye APK للاندرويد برابط سريع

عرض المزيد


تحميل أحدث نسخة ←


ما الجديد

تحديث 3.3.1

FlashScore Türkiye 3.3.1 التحديث

2019-07-09

Yaz tatiline çıkmadan önce FlashScore uygulamanızı mutlaka güncelleyin! Işte uygulamamızdaki yenilikler:

- الحكيم veya stadyum gibi maçla ilgili يني bilgiler.
- لها takım sayfasında بوان durumu.
- Uygulamayı açınca وأمثاله görüntülenmesini istediğiniz sekmeyi seçebilme imkânı. Artık uygulamayı açtığınızda doğrudan Oyunlarım veya Takımlarım sekmesini görebilirsiniz!
- اراما aracı جوجل إيل ilişkilendirildi, dolayısıyla بير oyuncu/takım veya دوري الدرجة/آوبا aradığınızda, uygulamamıza yönlendirileceksiniz.

التقييمات
6 تقييم


الحجم 12.4 MB
القسم تطبيقات
المطور FlashScore Turkey
جوجل بلاي Google Play

تطبيقات الرياضة ←

متشابهة