جدول المحتوي

المعلومات عن Kelime Yarışı

احدث اصدار2.8
الحجم1.3 MB
عمليات التثبيت12.8K+
الاقسامألعاب, العاب الكلمات
مطوّر التطبيقAndrobros
IDcom.humbaba.wordcontest
التحديث2017-11-01

تحميل Kelime Yarışı للاندرويد برابط سريع .

لقطات الشاشة لـ Kelime Yarışı

الوصف Kelime Yarışı

تنزيل Kelime Yarışı للموبايل اندرويد برابط مباشر
تنزيل Kelime Yarışı APK للموبايل اندرويد برابط مباشر Kelime Yarışı مجاناً، تحميل Kelime Yarışı من متجر بلاي تحميل برنامج Kelime Yarışı .

Kelime Yarışı

Onlarca hatta yüzlerce kişiyle aynı anda online olarak aynı kelime bulma oyununu oynamak ve aldığın puanı diğer oyuncularla kıyaslamak ister misiniz? Cevabınız evetse Kelime Yarışı tam size göre. Her gün her 2 dakikada değişen kelime bulmacalarını, online olarak onlarca kişiyle birlikte çözün, en fazla kelimeyi siz üretin ve sıralamada en üstlerde yer alın. Hiç bitmeyen bu yarışa katılın, hem beyin egzersizi yapın hem de eğlenin! Kelime Yarışı, karışık halde verilen 8 harfi kullanarak Türkçe kelimeler üretme oyunudur.
Oyuna başlamadan önce Profil kısmından bir kullanıcı adı belirlemeniz gerekmektedir. Kullanıcı bilgileriniz SD kartınıza yazılır. Bu sayede güncellemeler sonrasında hesabınız silinmez ve kaldığınız yerden yarışa devam edebilirsiniz.
Profil oluşturduktan sonra Oyuna Başla düğmesine bastığınızda oyun ekranı açılacaktır.

Kelime Yarışı oyuncuların hep birlikte aynı anda oynadığı bir oyun olduğu için oyuna belli zaman aralıklarında dahil olabilirsiniz. Eğer önceki oyun bitmek üzere ise ya da puan hesaplama aşamasında ise, bir sonraki oyunu beklersiniz. Bu durumda bir sonraki oyun başladığı anda otomatik olarak oyuna dahil olursunuz.
Oyun başladığında size 8 harf verilecektir.
Verilen her 8 harf, var olan 8 harfli bir Türkçe kelimenin harflerinin karıştırılmış halidir. Diğer bir deyişle verilen harflerden 8 harfli bir kelime kesinlikle üretilebilmektedir.
8 harfli kelimeyi bulduğunuzda zamanınınız kaldığı sürece size yeni 8 harf verilir. 8 harfli kelimeyi bulamazsanız var olan harflerle kelimeler üretmeniz gerekir. Zamanınız bittiğinde oyun da sona erer.
Size verilen 8 harften istediklerinizin üstüne dokunarak kelimenizi oluşturabilirsiniz. Yukarıda oluşturmakta olduğunuz kelimenin harflerinden istediğinizin üstüne dokunarak da harfi tekrar geri alabilirsiniz.
Ürettiğiniz her kelimenin puanı, kelimeyi oluşturan harflerin üzerinde yazan puanların toplamının kelime uzunluğuyla çarpılmasıyla hesaplanır. Eğer kelime 8 harfli ise extra 50 puan kazanırsınız.
Oyun sırasında aşağıdaki işlemleri yapabilirsiniz.
ONAYLA: Yazmış olduğunuz kelimeyi kontrol eder.
PAS: Verilen 8 harfi yenileriyle değiştirir. Ancak 50 puanınız silinir. Eğer 50 puanınız yoksa kelimeyi pas geçemezsiniz.
VAZGEÇ: Girmekte olduğunuz kelimenin harflerini geri alır.
KARIŞTIR: Var olan harfleri karıştırır.
Oyun süresi 90 saniyedir. Bu süre dolduğunda puanınız otomatik olarak sunucuya gönderilir ve tüm youncular arasındaki sıranız hesaplanır.
Bu arada oyun sırasında bulduğunuz ve bulamadığınız 8 harfli kelimeler gösterilir.

Her oyunda topladığınız puanlar toplam puanınıza eklenir. Bu da tüm oyuncular arasındaki sıranızı belirler. Tüm oyuncular arasındaki sıranızı Profil düğmesine basarak görebilirsiniz.

Yüksek skorları öğrenmek için giriş ekranından Yüksek Skorlar düğmesine basabilirsiniz.

Oyun hakkındaki görüş ve önerilerinizi lütfen Android Marketten belirtin.
UYARI: Yaklaşık 30000 kelimelik bir sözlük kullanılmasına rağmen yine de bazı kelimeler sözlükte yer almayabilir. Ancak herkesin eşit şartlarda yarıştığı göz önüne alınmalıdır.
Fiiler emir kipi şeklinde değil mastar halleriyle (-mak, -mek ekiyle) sözlükte yer almaktadır."

تحميل Kelime Yarışı للاندرويد برابط سريع

عرض المزيد


تحميل أحدث نسخة ←


ما الجديد

تحديث 2.8

Kelime Yarışı 2.8 Update

2016-03-24

Oyun Androıd 4.1.1 versiyonunda çalışacak şekilde güncellendi.

التقييمات
6 تقييم


الحجم 1.3 MB
القسم ألعاب
المطور Androbros
جوجل بلاي Google Play

العاب الكلمات ←

متشابهة